Suuresti Ratsakool omab Haridus- ja Teadusministeeriumi Infosüsteemis registreeritud õppekava koodiga 126597, mille alusel kantakse makstud õppemaks tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ning lapsevanemad saavad oma laste eest tasutud õppemaksult tagasi tulumaksu.                               TULUMAKSUSOODUSTUS KEHTIB RATSAKOOLI TUNDIDELE (LAAGRITE EEST TASUTUD SUMMAD EI KUULU KAHJUKS TULUMAKSUSOODUSTUSE ALLA)!

Suuresti Ratsakool on asutatud eesmärgiga koolitada ratsaspordihuvilisi lapsi ja noori. Koolis toimuvad nii ratsutamistunnid kui ka teooriatunnid. Teooriatunnid toimuvad kuni 4 x õppeaasta jooksul lisaks tavatrennidele ning on eraldi tasu eest.

Ratsutamistunnid toimuvad Suuresti Talli väliplatsil ja maneezis.
Ratsakooliga liitumisel tuleb täita Suuresti Ratsakooli vastuvõtu avaldus. Hinnakirja kohta leiate infot lehelt Hinnakiri.

Infoks uutele tulijatele, ratsatrennis käijatele ja ratsatrennis käivate laste vanematele:

Kui Te soovite tulla ratsutama või toote oma lapse ratsutama, siis palun lugege läbi Suuresti Talli Kodukord ning täitke Suuresti Talli ankeet alla 18-a lapse vanematele või  ankeet üle 18-aastastele  ning toimetage see mulle kas paberil või saatke digiallkirjastatuna meiliaadressil: suuresti@gmail.com. 

Mida on vaja alustaval ratsutajal? Esialgu ei pea ostma kohe isiklikku ratsavarustust ega uusi kalleid ratsariideid, vaid saab kasutada olemasolevaid riideid. Ratsutamiseks mõeldud püksid ei tohi olla paksude siseõmblustega ja võiksid olla kas liibuvad või alt kummiga, et püksisääred ratsutamise ajal üles ei keriks (retuusid), ratsutamise jalanõud peaks olema väikese kontsaga ja mitte libeda tallaga (vihmaste ilmadega peavad olema kummikud). Ratsutamise ajal on kohustuslik kanda ratsakiivrit ehk kaskat, kellel enda oma ei ole, saab kiivri tallist. Turvavest on soovitatav, kohustuslik siis, kui alustame hüppetrennidega. Kui tundub, et ratsutamisega soovitakse pikemalt tegeleda, siis esimese isikliku asjana soovitan osta kaska.

Kui Te soovite oma lapse lisada Suuresti Ratsakooli nimekirja, siis tuleb selleks täita Ratsakoolivastuvõtu avaldus. Ratsakooli registreerimine ei ole kohustuslik! Te ei vaja trennitasude maksmise eest arvet selleks, et saada tulumaksu tagasi, kool saadab ise Maksuametile kõik vajalikud andmed ja summad, mis kajastuvad teie eeltäidetud deklaratsioonil. Laps on arvatud Suuresti Ratsakooli nimekirja alates avalduse kättesaamise kuust, tagasiulatuvalt kahjuks kooli nimekirja registreerida ei saa ja nendelt trennitasudelt tulumaksu tagasi ei saa! 

Ratsakooli õpilaste kuutasu trennirahad peavad laekuma L.H. Teenused OÜ arvelduskontole hiljemalt jooksva kuu 10ks kuupäevaks (kui 10s kuupäev on nädalavahetus, siis uue nädala esmaspäevaks), kui pole kokku lepitud teisiti. Esimesel kuul peab kuutasu olema tasutud enne esimesse trenni tulemist! Trennitasude summad on määratud hinnakirjas. Ratsakoolis kehtib kas kuutasu või 5x ja 10 x kaart. Hilinenud laekumised, sularahamaksed ja 1x trennitasud ei lähe õppetasudena arvesse ja nendelt tulumaksusoodustust ei saa!

Suuresti talli õpilaste ja nende vanemate jaoks on meil Facebookis oma kinnine grupp SUURESTI TALL, kus käib kiire infovahetus. Palun saatke sinna liitumistaotlus, kui soovite olla kursis tallis toimuvaga.

Samuti on Suuresti tallil FB oma leht, mida saate külastada ning kus on meil üleval palju pilte ja uudiseid, mis on mõeldud laiemale publikule: https://www.facebook.com/Suuresti/

 

Õppeasutus:                                       Suuresti Ratsakool
Õppekava kood:                                126597
Õppekava nimetus:                           Ratsasport
Õppekava nimetus inglise keeles: Suuresti Riding School
Valdkond:                                           sport
Õppekava maht:                                 600 tundi
Registreeritud:                                    9.04.2014